DORADZIMY! WYCENIMY! TOWAR OD RĘKI!

 

+48 500 409 109

phone

 Płyty Warstwowe, Blachy Trapezowe, Płyty PIR i XPS
Dachy Solarne Fotowoltaiczne 2w1 SOLROOF

SteelProfil jest dostawcą systemów budowlanych do budowy i modernizacji obiektów w technologii lekkiej obudowy wykorzystując do budowy płyty warstwowe, płyty PIR (ocieplanie pianką poliuretanową), blachy profilowane – trapezowe i kasetony. Materiały te są stosowane na dachy, ściany i elewacje hal stalowych, budynków inwentarskich – kurników, pieczarkarni, chłodni, mroźni i przechowalni oraz w budownictwie indywidualnym przy budowie domów.

Oferujemy Państwu płyty warstwowe (sandwich panel) – ścienne i dachowe z rdzeniem poliuretanowym PUR i PIR, styropianowym i wełnianym. Płyta Warstwowa produkowana jest na wymiar – wg zamówienia. Posiadamy też stały zapas magazynowy na placu – płyty od ręki. Pierwszy i drugi gatunek. W tym przecenione tanie płyty warstwowe. Produkujemy obróbki blacharskie z blach powlekanych, ocynkowanych, alucynkowych i aluminiowych oraz kioski, budki wartownicze, strażnicze i stróżówki parkingowe, pawilony handlowe i kontenery: biurowe, magazynowe, budowlane. Posiadamy stały magazyn w 5 lokalizacjach w Polsce: Serock, Błonie, Łódź, Olsztyn, Wrocław. 100.000m2 taniej blachy trapezowej w 1 i 2 gatunku, blachy dachówkopodobnej i płyty warstwowej oraz płyt izolacyjnych PIR a także styrodur XPS, wełnę mineralną oraz papy podkładowe i nawierzchniowe. Polecamy: płyty warstwowe, płyty PIR, XPS, blachy w kręgu, blachy w arkuszach – płaskie i profilowane: blachodachówki w tym modułowe. Blachy trapezowe, kasetony elewacyjne. Sztachety metalowe kolor i drewnopodobne. Sztachetki z metalu obustronne: złoty dąb, orzech, grafit i brąz na Twój wymiar. Panele SIP – Płyty OSB z pianką poliuretanową PIR.

Dachy Solarne – Zintegrowane Dachy Fotowoltaiczne 2w1 które łączą w sobie funkcję szczelnego i pięknego dachu z funkcją paneli PV – produkcję energii.

Tanie Blachy
Profilowane Płaskie Kręgi

Blachy trapezowe, dachówkowe, płaskie w arkuszach i w kręgach. Dachy: Dachówki ceramiczne i cementowe oraz bitumiczne. Okna dachowe Velux i Fakro, folie, wkręty, rynny – pcv i metalowe, kominki wentylacyjne. Kompletne obróbki blacharskie. Tanie blachy trapezowe i blachodachówki w standardowych długościach dostępne od ręki! Na magazynie 60.000 m2 blach.

Blachy w Kręgu i Blachy Płaskie – ocynk, alucynk i powlekane. Sprzedaż hurtowa i detaliczna blach w kręgach 0,35-1,50mm

Tanie Płyty Warstwowe
PUR i PIR 1 i 2 Gatunek

Płyty Warstwowe PUR i PIR – styropian, poliuretan i wełna. Pierwszy i drugi gatunek płyt! Płyta warstwowa z pomyłek produkcyjnych, nieodebrana przez klienta oraz z reklamacji. Płyta Warstwowa: ścienna, dachowa i chłodnicza. Płyty Obornickie poliuretanowe, styropianowe i z wełną produkowane na zamówienie w pierwszym gatunku oraz bezpośrednio z placu dostępne od ręki.

5000 m2 Płyt Warstwowych – ściennych, dachowych i chłodniczych na placu. Cennik płyt dostępny telefonicznie oraz mailowo.

Płyty PIR i XPS
Izolacje Poliuretanowe
1 i 2 Gatunek

Płyty izolacyjne PIR – ocieplanie pianką poliuretanową pur – poliuretan i pir – poliizocyjanurat. Największy wybór i najlepsze ceny izolacji poliuretanowej w Polsce ! 5000 m2 izolacyjnych Płyt PIR dostępnych z magazynu. Centrum Taniej Izolacji – Pierwszy i drugi gatunek! Najbardziej efektywna izolacja poliuretanowa w najlepszej cenie. Najlepsza izolacja – dach płaski, skośny, posadzki, podłogi i elewacje w 1 i 2 gatunku.

Twardy styropian XPS Styrodur na posadzki, elewacje oraz dachy płaskie.

Możliwość płatnego transportu do: Legionowo, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Pułtusk, Serock, Warszawa, Ząbki, Marki, Radzymin, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Piaseczno, Błonie, Grodzisk czy też Łódź, Piortków, Pabianice, Tomaszów, Brzeziny czy Aleksandrów i Konstantynów Łódzki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą- jeżeli interesuje państwa cennik naszych produktów czy usług: blachy, płyta warstwowa, obróbki blacharskie czy też hale stalowe prosimy o kontakt przez formularz na stronie, e-mail bądź telefony. Centrum Taniej Blachy i Płyt Warstwowych SteelProfil posiada 5 oddziałów w Polsce. W województwie mazowieckim Serock i Błonie koło Warszawy, w łódzkim – Natolin koło Łodzi Nowosolnej, Barczewo pod Olsztynem w warmińsko-mazurskim oraz Wrocław w dolnośląskim