TANIE BLACHY

ZADAJ PYTANIE

  NIE WIESZ CO WYBRAĆ? ZADZWOŃ TO CI DORADZIMY!

  +48 500 409 109

  phone

  NIE WIESZ CO WYBRAĆ? ZADZWOŃ TO CI DORADZIMY!

   

  +48 500 409 109

  phone

  Centrum Taniej Blachy, Płyt Warstwowych i PIR – SteelProfil

  SteelProfil jest dostawcą systemów budowlanych do budowy i modernizacji obiektów w technologii lekkiej obudowy wykorzystując do budowy płyty warstwowe, płyty PIR (ocieplanie pianką poliuretanową), blachy profilowane – trapezowe i kasetony. Materiały te są stosowane na dachy, ściany i elewacje hal stalowych, budynków inwentarskich – kurników, pieczarkarni, chłodni, mroźni i przechowalni oraz w budownictwie indywidualnym przy budowie domów.

  Oferujemy Państwu płyty warstwowe (sandwich panel) – ścienne i dachowe z rdzeniem poliuretanowym PUR i PIR, styropianowym i wełnianym. Płyta Warstwowa produkowana jest na wymiar – wg zamówienia. Posiadamy stały zapas magazynowy na placu – przecenione tanie płyty warstwowe: nieodebrane zamówienia, błędy produkcyjne oraz 2 gatunek z produkcji i reklamacji. Produkujemy obróbki blacharskie z blach powlekanych, ocynkowanych, alucynkowych i aluminiowych oraz kioski, budki wartownicze, strażnicze i stróżówki parkingowe. Pawilony handlowe i kontenery: biurowe, magazynowe, budowlane. Posiadamy stały magazyn 100.000m2 taniej blachy trapezowej , dachówkopodobnej i płyty warstwowej oraz płyt izolacyjnych PIR.
  Polecamy: płyty warstwowe, płyty PIR, blachy w kręgu, blachy w arkuszach – płaskie i profilowane: blachodachówki, blachy trapezowe oraz kasetony elewacyjne.

  NASZA OFERTA

  Tanie Blachy
  Profilowane Płaskie Kręgi

  Blachy trapezowe, dachówkowe, płaskie w arkuszach i w kręgach. Dachy: Dachówki ceramiczne i cementowe oraz bitumiczne. Okna dachowe Velux i Fakro, folie, wkręty, rynny – pcv i metalowe, kominki wentylacyjne. Kompletne obróbki blacharskie. Tanie blachy trapezowe i blachodachówki w standardowych długościach dostępne od ręki! Na magazynie 60.000 m2 blach.

  Blachy w Kręgu i Blachy Płaskie – ocynk, alucynk i powlekane. Sprzedaż hurtowa i detaliczna blach w kręgach 0,35-1,50mm

  Tanie Płyty Warstwowe
  PUR i PIR 1 i 2 Gatunek

  Płyty Warstwowe PUR i PIR – styropian, poliuretan i wełna. Pierwszy i drugi gatunek płyt! Płyta warstwowa z pomyłek produkcyjnych, nieodebrana przez klienta oraz z reklamacji. Płyta Warstwowa: ścienna, dachowa i chłodnicza. Płyty Obornickie poliuretanowe, styropianowe i z wełną produkowane na zamówienie w pierwszym gatunku oraz bezpośrednio z placu dostępne od ręki.

  5000 m2 Płyt Warstwowych – ściennych, dachowych i chłodniczych na placu. Cennik płyt dostępny telefonicznie oraz mailowo.

  Płyty PIR
  Izolacje Poliuretanowe
  1 i 2 Gatunek

  Płyty izolacyjne PIR – ocieplanie pianką poliuretanową pur – poliuretan i pir – poliizocyjanurat. Największy wybór i najlepsze ceny izolacji poliuretanowej w Polsce ! 5000 m2 izolacyjnych Płyt PIR dostępnych z magazynu. Centrum Taniej Izolacji – Pierwszy i drugi gatunek! Najbardziej efektywna izolacja poliuretanowa w najlepszej cenie.

  Płyty ze sztywnej pianki poliuretanowej grubości 40-200mm, gęstości 30kg/m3 i lambdzie λ <0,022 – 0,023W/m2K. Najlepsza izolacja – dach płaski, skośny, posadzki, podłogi i elewacje w 1 i 2 gatunku.

  Możliwość płatnego transportu do: Legionowo, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Pułtusk, Serock, Warszawa, Ząbki, Marki, Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Raszyn, Piaseczno czy też Grodzisk.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą- jeżeli interesuje państwa cennik naszych produktów czy usług: blachy, płyta warstwowa, obróbki blacharskie czy też hale stalowe prosimy o kontakt przez formularz na stronie, e-mail bądź telefony. Centrum Taniej Blachy i Płyt Warstwowych SteelProfil mieści się w 06-114 Dzierżenin 34 – Serock  koło Warszawy.